Выход Вход
Наше творчество

ФЕСТИВАЛИ

Категории раздела
Новости

АФИША

Форма входа

ДЕЙСТВУЮЩИЙ СОСТАВ НАРОДНОГО ТЕАТРА "ЧАРОДЕЙ"

                                                                       Раїса Науменко

 

 

Раїса Науменко, будучи школяркою початкових класів, у 1974 році прийшла до театрального гуртка. Перша роль - Звіздар, Ведмідь у виставі "Новорічна казка". З тих пір було зіграно безліч ролей: Отаманша у в. "Снігова королева", Господарка таверни у в. "Тіль Уленшпігель" (номінація “Краща епізодична роль” на Міжнародному фестивалі "Рампа - 1999"), Діана у в. "Курка", Мачуха у в. "Попелюшка", Мати у в. "Невинна дівчина на шостому місяці", Відьма у в. "Балада про морську царівну", Єва у в. "Втрачений рай", Господиня Меннерс у в. "Ассоль", Мати у в. "Холодне серце", Шерхан у в. "Час повного місяця", Кабаниха у в. "Гроза", Нянька у в. "Червона квіточка (Аленький цветочек)", Корова у в. "Королівська корова", Зникла у в. "Жанна Д'арк", Вовчиця у в. "Час повного місяця" (“Мауглі”), Тітонька Аскал у в. "Королівство кривих дзеркал", Нянька у в. "Отак загинув Гуска", Стара у в. "Чарівна флейта", Доротея у в. "Прекрасне воскресіння", Отаманша у в. "Снігова Королева", Королева у в. "Принц і Чудовисько", Відьма у в. "Карлик Ніс", Мати у в. "Мамо, це привид і ми одружимося".

 

 

 


                                                                               Микола Єрмоленко

У 1976 році старшокласник Коля Єрмоленко прийшов до дитячого драматичного гуртка "Сині стріли". Тоді він не знав, що через шість років стане актором Народного театру "Чародій" і зіграє велику кількість ролей: американець Смітт у в. "Я хочу додому", Ведмідь у в. "Солодкий пиріг", Олень у в. "Снігова королева", Адміністратор у в. "Курка", Батько у в. "Невинна дівчина на шостому місяці", Людожер у в. "Кіт у чоботях", Лісовичок у в. "Жила-була Ялинка", Лонг у в. "Ассоль" (“Червоні вітрила”), Велетень у в. "Холодне серце", Балу у в. "Час повного місяця" (“Мауглі”), Єпископ у в. "Балада про морську царівну" (“Русалонька”), Дикой у в. "Гроза", Священик у в. "Бенкет під час чуми", Король у в. "Королівська корова", Папа Карло, Карабас-Барабас у в. "Пригоди Буратіно", Нушрок у в. "Королівство кривих дзеркал", Рибак у в. "Отак загинув Гуска", Зарастро у в. "Чарівна флейта", Боб у в. "Між небом і землею...", Король, Олень у в. "Снігова Королева", Мажордом у в. "Принц і чудовисько", Григорій Петрович у в. “Шинель”.

Незважаючи на сивину й не надто “кучеряву” шевелюру, його дуже люблять діти, ласкаво називаючи дядьком Колею.

 

 
 Дмитро Климентьєв

  

Діма виріс у театрі й ким він тільки не був: і теслярем, і монтувальником, і (навіть) футболістом, але театр став для нього найголовнішим у творчості. Ось список зіграних ролей: Квітень у в. "Дванадцять місяців", Обличчя від театру "Життя людини", Доктор у в. "І раптом минулого літа", Тарталья у в. "Король-олень", Художник у в. "Жужа з Будапешта", Слуга у в. "Еліксир кохання", Губернатор у в. "Щуролов", Нортумберленд у в. "Марія Стюарт" (“Ваша сестра і полонянка”), Король у в. "Кіт у чоботях", Лукаш у в. "Лісова пісня", Робінзон у мюзиклі "Робінзон", Льотчик у в. "Маленький принц", Папаго у в. "Чарівна флейта", Гуска у в. "Отак загинув Гуска", Арлекін у в. “Сонечко всередині”. 

 Музикант, який володіє багатьма інструментами, звукорежисер, композитор мюзиклів: "Карлик Ніс", "Каміно Реаль", "Щуролов","Кіт у чоботях", "Ассоль" ("Червоні вітрила"), "Час повного місяця" ("Мауглі"), які з успіхом йдуть у репертуарі Народного театру "Чародій".

На Міжнародному фестивалі молодіжних театрів "Рампа-2006" став переможцем у номінації "Краще музичне оформлення вистави" у якості композитора.

 


 

Володимир Пеньков

"Не слід думати, що є тільки завтра, добре б частіше намагатися заглядати за лінію горизонту". У серпні 2019 року справдилося бажання нашого актора, він відчинив для себе двері нашего театру. Чому саме театральні підмостки? Володимиру хотілося поринути у атмосферу емоцій, переживань, випробувати себе та свої сили. Перша роль в театрі - казкар Оле Лукойє з казки Ганс Крістіан Андерсен "Кресало", але найбільше закарбувалася у його пам'яті роль нашого сучасника Матвія з п'єси "Мамо, це привид і ми одружимося". Ця роль виявилася складною, характерною та повною переживань. Одного разу, під час прем'єрного спектаклю, як розповів нам по секрету актор, він пережив справжній жах, коли раптом зрозумів, що забув текст (при цьому пульс явно перевалив за сто ударів у хвилину), але йому вдалося вправно впоратися з хвилюванням і продовжити гру.

Сьогодні у портфоліо актора назбиралося вже безліч яскравих ролей: драматичних, трагічних, комедійних, казкових. Та найпалкіше бажання Володимира - мати більше історій із щасливим закінченням.

 

 

 

 

 


Людмила Позняк

"Йти і не здаватися, прийти і постаратися".

2019 рік став визначним для Людмили та акторів театру, бо талантів стало ще більше.

Людмила - майстриня на усі руки, чудова мати, виконавиця авторських пісень та природжена акторка, що знайшла себе у нашому колективі.

З гордістю Людмила зізнається, що у 64 роки деякі здібності тільки розкриваються і доводить це цікавими ролями у таких спектаклях як: "Кресало", "Сміх та сльози", "Карлик Ніс", "Мамо, це привид і ми одружимося", "Шинель", "Чаклунки-дивачки, чари та катастрофи".

Улюблена героїня - Відьма з казки Ганса Христіана Андерсена "Кресало", бо вона весела та інтригуюча.

 

 

 

 

 

 

 

   Інна Федорищева
Є безліч професіоналів у нашій трупі і одна з майстрів - кравчиня, її руки шиють костюми до вистав. Інна ще й вправна актриса, яка зіграла наступні ролі: Тонька у в. "Пристрасті по Варварі", Клара у в. "Примхлива принцеса", Дочка у в. "Червона квіточка (Аленький цветочек)", Актриса у в. "Бенкет під час чуми", Принцеса у в. "Королівська корова", Уявна у драмі "Жанна Д'арк", Варвара у в. "Гроза", Акула у в. "Цукерка або життя!", Черепаха Тортилла у в. "Пригоди Буратіно", Королева у в. "Принцеса без горошини", Вовчиця у в. "Час повного місяця" (“Мауглі”), Анідаг у в. "Королівство кривих дзеркал", Мачуха у в. "Дикі лебеді", Мати у в. "Отак загинув Гуска", Королева Ночі у в. "Чарівна флейта", Еліна у в. "Прекрасне воскресіння", Сестра у в. "Між небом і землею...", Снігова Королева у в. "Снігова Королева", Нянька у в. "Принц і чудовисько", Аліса у в. “Мамо, це привид і ми одружимося”, Коломбіна у в. “Сонечко всередині”, Секлета Семенівна у в. “Отак загинув Гуска”.

 

 

  Дея Тененбаум

 
Поетеса Дея прийшла у театр декілька років тому, а раніше була любителькою театру. ЇЇ перша чудова робота - роль Згорілої у спектаклі "Жанна Д'арк або чотири карти з однієї колоди", роль Корови у сучасній казці "Королівська корова", роль Дороті у виставі за п'єсою Теннессі Вільямса "Прекрасне воскресіння", роль Мари у в. "Лісова пісня", Феї у в. "Дикі лебеді", Дочки у в. "Отак загинув Гуска", Поєдани у в. "Принцеса без горошини", Черепахи Тортилли у в. "Пригоди Буратіно, Бабусі у в. “Снігова Королева", Повитухи у в. “Шинель”.

 

 

 

 Дмитро Артемов

Дмитро - дипломований професійний артист, що у 2018 році, через внутрішню пристрасть, прийшов та став частиною нашого колективу.

Розкрив себе у ролях: Міністр ("Санні"), Патісоне ("Веселе сновидіння"), Якоб Грімм ("Казки братів Грімм"), Олє Лукойє ("Кресало"), Матвій ("Мамо, це привид і ми одружимося").

Повірте, Дмитро має хист не тільки до акробатичних трюків та акторської майстерності, а й до самого щирого сміху.

 

 

 

 

 

 

  Олена Литвинова

 

 

 

 

 

 

 

 

  

 Наталя Волкова

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

Дарья Марголенко

"Адже якщо знайдене задовольняє артиста і він заспокоюється на лаврах, - його шукання припиняються, прагнення вперед зупиняється" К.С.Станіславський.

За перші півроку служіння у театрі Дар'я встигла з'явитися на сцені у таких ролях: Інга ("Мамо, це привид і ми одружимося"), Грета ("Карлик Ніс"), Фекла Іванівна ("Шинель"), Червоноволоска ("Чаклунки-дивачки, чари та катастрофи"). Але для Дар'ї справжнім випробуванням стала саме роль ексцентричної Фекли Іванівни, бо за плечима багато роботи над розумінням внутрішніх мотивів персонажу та переключення на зовнішні.

Випадок, що запам'ятався найбільше - дозвіл застрибнути на стілець і 15 секунд побути у центрі уваги.

Не зупинятися і завжди вчасно приходити на репетиції - важливі правила для акторки.

 

 

 

 

 

 


 

Анна Нечипоренко

У 2020 році Анна стала акторкою у театрі "Чародій". Її, немовби, ще зі шкільних часів чекали театральні підмостки.

Найбільше Анні запам'талися найперші репетиції та одна з найперших серйозних героїнь - Анісія ("Шинель").

Попереду ще багато перемог та творчих звершень.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


 

АКТУАЛЬНІ АФІШИ ВИСТАВ в каналі ВАЙБЕР

ПРЕМЬЕРЫ СЕЗОНА

Поиск

Календарь
«  Июль 2022  »
ПнВтСрЧтПтСбВс
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031


Copyright MyCorp 2013© 2022
Бесплатный конструктор сайтов - uCoz